Apie mus

„Møller Auto“ siekis - būti pirmaujančia automobilių pardavimo ir automobilių priežiūros kompanija Baltijos šalyse.

2012  m. MøllerGruppen savo tinklo nariams Baltijos šalyse suteikė naują vardą. Visas dilerių tinklas pavadintas vienu - Møller Auto vardu. Bendras vardas suteikė aiškumo tiek klientams, tiek darbuotojams. Šiuo metu Møller Auto tinklui priklauso 13 dilerių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.


„Møller Auto“ yra dukterinė MøllerGruppen įmonė, kuri yra šeimos valdoma bendrovė ir yra lyderė automobilių sektoriuje Norvegijoje, Švedijoje ir Baltijos regione.

MøllerGruppen yra didžiulę patirtį Baltijos regione turinti automobilių pardavimo įmonė, kuri Skandinavijoje veikia nuo 1936 metų.

MøllerGruppen skaičiuoja 76 metų patirtį, kuriant ir valdant dilerių įmones iš Norvegijos bei Švedijos. 1997 metais įmonė įsteigė pirmuosius Volkswagen ir Audi dilerius Lietuvoje. Po penkerių metų automobilių pardavimo atstovai atsirado Latvijoje, o 2011 metais iš Saksa Auto buvo įsigyti penki Volkswagen dileriai Estijoje.

MøllerGruppen yra šeimos verslas, plėtojamas Volkswagen, Audi ir Škoda automobilių importo, pardavimo, aptarnavimo ir finansavimo srityse. Įmonė taip pat turi padalinį, plėtojantį nekilnojamo turto projektus. Grupė veikia penkiose šalyse, o jos įmonėse dirba 3500 žmonių. 2011 metais grupės įmonių apyvarta siekė 2 350 milijonų eurų. Rygoje veikianti grupės dukterinė įmonė Auto Group Baltic 2005 metais tapo oficialiu Volkswagen importuotoju visose trijose Baltijos šalyse. Ši įmonė yra atsakinga už dilerių veiklą Lietuvoje (nuo 1997 metų), Latvijoje (nuo 2002 metų) ir Estijoje (nuo 2011 metų). 

 

MøllerGruppen bendra verslo kultūra remiasi pagrindinėmis mūsų vertybėmis:

 

SĄŽININGUMAS IR PATIKIMUMAS– INICIATYVUMAS – PLAČIOS PAŽIŪROS IR RŪPESTINGUMAS – AIŠKUMAS.

 

Svarbiausias mūsų prioritetas – patenkinti klientai.

 Jeigu turite bet kokių atsiliepimų, klausimų arba pasiūlymų, pasidalinkite jais su mumis:

audi@moller.lt

volkswagen@moller.lt